EEUFR1J101
MFR.Part #
EEUFR1J101
JLCPCB Part #
C407952
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 10mm 12.5mm 5mm 6000hrs@105℃ 63V 63mΩ@100kHz 761mA@100kHz ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS