ERJ-B2BF2R2V
MFR.Part #
ERJ-B2BF2R2V
JLCPCB Part #
C3957130
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS