ERJ-8GEYJ474V
MFR.Part #
ERJ-8GEYJ474V
JLCPCB Part #
C2077286
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS