ERJ-B2CJR015V
MFR.Part #
ERJ-B2CJR015V
JLCPCB Part #
C3934927
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 15mΩ 1W Thick Film Resistor ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS