ERJ-U1TF7502U
MFR.Part #
ERJ-U1TF7502U
JLCPCB Part #
C1014965
Description
-55℃~+155℃ 1W 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS