LTR18EZPFSR012
MFR.Part #
LTR18EZPFSR012
JLCPCB Part #
C5753437
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 1.5W 12mΩ Thick Film Resistor ±1% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS