ERJ-A1AJ122U
MFR.Part #
ERJ-A1AJ122U
JLCPCB Part #
C4283742
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 1.33W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS