ERJ-A1AJ120U
MFR.Part #
ERJ-A1AJ120U
JLCPCB Part #
C4089405
Description
-55℃~+155℃ 1.33W 12Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS