ERJ6GEYJ361V
MFR.Part #
ERJ6GEYJ361V
JLCPCB Part #
C413176
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 360Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS