RMC1K19R6FTE
MFR.Part #
RMC1K19R6FTE
JLCPCB Part #
C6275403
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS