ERJ-A1AJ102U
MFR.Part #
ERJ-A1AJ102U
JLCPCB Part #
C4072409
Description
-55℃~+155℃ 1.33W 1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS