ERJ-8ENF91R0V
MFR.Part #
ERJ-8ENF91R0V
JLCPCB Part #
C2080112
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS