ECE-T2AA562EA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECE-T2AA562EA
Description
-40℃~+105℃ 100V 22.5mm 3000hrs@105℃ 35mm 4.669A@10kHz 44mΩ 5600uF 63mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS