ERJ-H3EF6490V
MFR.Part #
ERJ-H3EF6490V
JLCPCB Part #
C4307973
Description
-55℃~+175℃ 125mW 649Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS