ERJ-8ENF2203V
MFR.Part #
ERJ-8ENF2203V
JLCPCB Part #
C2077876
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS