ERA-2ARB332X
MFR.Part #
ERA-2ARB332X
JLCPCB Part #
C4110658
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS