ERJ6ENF4221V
MFR.Part #
ERJ6ENF4221V
JLCPCB Part #
C2078670
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS