ERA-6VRB6042V
MFR.Part #
ERA-6VRB6042V
JLCPCB Part #
C4349033
Description
-55℃~+155℃ 250mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS