ERJ-U1DJ134U
MFR.Part #
ERJ-U1DJ134U
JLCPCB Part #
C1860804
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS