ERJ6ENF1401V
MFR.Part #
ERJ6ENF1401V
JLCPCB Part #
C2078189
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS