ERJ-H3EF48R7V
MFR.Part #
ERJ-H3EF48R7V
JLCPCB Part #
C4081694
Description
-55℃~+175℃ 125mW 48.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS