ERJ-3RQJ6R2V
MFR.Part #
ERJ-3RQJ6R2V
JLCPCB Part #
C4277581
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS