ERJ-3RED3403V
MFR.Part #
ERJ-3RED3403V
JLCPCB Part #
C3912893
Description
-55℃~+125℃ 100mW 340kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS