ERJ-3RED3401V
MFR.Part #
ERJ-3RED3401V
JLCPCB Part #
C3967143
Description
-55℃~+125℃ 100mW 3.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS