ERJ-3RBD3480V
MFR.Part #
ERJ-3RBD3480V
JLCPCB Part #
C4212557
Description
-55℃~+125℃ 100mW 348Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS