ERA-6AED69R8V
MFR.Part #
ERA-6AED69R8V
JLCPCB Part #
C20016240
Description
-55℃~+155℃ 125mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS