ERJ3RBD2742V
MFR.Part #
ERJ3RBD2742V
JLCPCB Part #
C336871
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS