ERJ-P08D2101V
MFR.Part #
ERJ-P08D2101V
JLCPCB Part #
C4185893
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS