ERA-1AEB272C
MFR.Part #
ERA-1AEB272C
JLCPCB Part #
C1512868
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 25V 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS