ERJ-U03F15R8V
MFR.Part #
ERJ-U03F15R8V
JLCPCB Part #
C1859293
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS