ERJ-S03D1073V
MFR.Part #
ERJ-S03D1073V
JLCPCB Part #
C4252553
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 107kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS