ERA-8VPB2001V
MFR.Part #
ERA-8VPB2001V
JLCPCB Part #
C6613774
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS