ERJ3EKF8452V
MFR.Part #
ERJ3EKF8452V
JLCPCB Part #
C403376
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS