ERJ3EKF7871V
MFR.Part #
ERJ3EKF7871V
JLCPCB Part #
C403355
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 7.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS