EEU-HD1A102
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEU-HD1A102
JLCPCB Part #
C5114384
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10V 10mm 14mm 2000hrs@105℃ 460mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS