ERJ3EKF6812V
MFR.Part #
ERJ3EKF6812V
JLCPCB Part #
C403327
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 68.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS