ERA-6VRW5492V
MFR.Part #
ERA-6VRW5492V
JLCPCB Part #
C3921843
Description
-55℃~+155℃ 250mW 54.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS