ERJ3EKF5231V
MFR.Part #
ERJ3EKF5231V
JLCPCB Part #
C403263
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.23kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS