ERJ3EKF4752V
MFR.Part #
ERJ3EKF4752V
JLCPCB Part #
C403243
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS