ERJ-U0XF3831Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF3831Y
JLCPCB Part #
C1512530
Description
-55℃~+125℃ 3.83kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS