ERJ3EKF2700V
MFR.Part #
ERJ3EKF2700V
JLCPCB Part #
C403120
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS