ERJ-U1DD3301U
MFR.Part #
ERJ-U1DD3301U
JLCPCB Part #
C1705199
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS