ERJ-S08D2052V
MFR.Part #
ERJ-S08D2052V
JLCPCB Part #
C2128837
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS