ERJ3EKF2200V
MFR.Part #
ERJ3EKF2200V
JLCPCB Part #
C403073
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS