EEUEB2G100
MFR.Part #
EEUEB2G100
JLCPCB Part #
C278520
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 10uF 20mm 250mA@100kHz 400V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS