ERA-3AEB1692V
MFR.Part #
ERA-3AEB1692V
JLCPCB Part #
C2087371
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.9kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS