ERJ3EKF17R4V
MFR.Part #
ERJ3EKF17R4V
JLCPCB Part #
C403032
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 17.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS