ERA-2APB1822X
MFR.Part #
ERA-2APB1822X
JLCPCB Part #
C4086733
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS