ERJ2RKF7152X
MFR.Part #
ERJ2RKF7152X
JLCPCB Part #
C2076732
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 71.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS