ERJ-H2GJ303X
MFR.Part #
ERJ-H2GJ303X
JLCPCB Part #
C3916903
Description
-55℃~+175℃ 100mW 30kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS